Місяць: Серпень 2017

Путильчан запрошують прийняти участь у святі “Карпатська осінь”, що пройде 3 вересня в селі Киселиці

З нагоди Дня села територіальна громада села Киселиці спільно із національним природним парком “Черемоський” 3 вересня в реакреаційній зоні ДП “СЛАП “Карпатський держспецлісгосп” (паркова зона села) організовують проведення пісенно-мистецького дійства “Карпатська осінь”.

У святковій програмі глядачам пропонуються виступи молодих талантів Путильщини, а також метрів української сцени – народної артистки України Ніни Матвієнко, заслуженої артистки Світлани Весни, народного артиста Василя Зінкевича та власне одного із головних засновників дійства, який має неперевершений голос та наділений неабияким вокальним талантом – Василя Мельника. Ведучий свята – народний артист України Гриць Драпак.

Організатори щиро запрошують усіх жителів Путильщини приєднатись до пісенної фейєрії, яку даруватимуть глядачам юні зірочки району та відомі виконавці.

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,

Мистецькому проекту “Море можливостей на горі Томнатик” та туристичному фестивалю дано офіційний старт

26 серпня, з нагоди 26-ї річниці незалежності України керівники та предтавники крайової, районної державної адміністрації, разом із творчою та спортивною спільнотою Буковини, представниками засобів масової інформації піднялися на найвищу вершину Покутсько-Буковинських Карпат – гору Яровицю, висота якої становить 1574 метрів над рівнем моря. Як винагорода – учасники сходження мали нагоду помилуватися неповторною красою місцевих краєвидів та споглянути на величь гірських хребтів.

Очільник крайової влади, голова районної державної адмінстрації привітали присутніх з підкоренням вершини та прийняли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України і разом з учасниками заходу виконали Державний Гімн України. Олександр Фищук звертаючись до присутніх зазначив: «Саме з цієї найвищої вершини, ми зможемо помилуватися нашим чарівним буковинським краєм, де поєднані мальовничі ліси передгір’я та живописні гірські ландшафти, бурхливі синьоокі річки та джерела, – зазначив голова облдержадміністрації. – Ще раз вітаю усіх із 26-ю річницею Незалежності України! Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої держави та Буковинського краю».

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, ,

Програма заходів, які відбудуться 26 серпня на найвищій точці Буковинських Карпат – горі Яровиця

Як було раніше анонсовано 26 серпня 2017 року в рамках відзначення 26-ї річниці незалежності України відбудеться сходження на найвищу вершину Буковинських Карпат гору Яровиця та відкриття проекту «Море можливостей на горі Томнатик». Всім охочим побувати на урочистих заходах, які пройдуть на природі, в лоні Буковинських Карпат пропонуємо програму заходу:

Програма

сходження на найвищу вершину Буковинських Карпат гору Яровиця

та відкриття проекту «Море можливостей на горі Томнатик»

в рамках святкування Дня Незалежності України 26 серпня 2017 року

26.08.2017р.

11.00-19.00 -с. Шепіт – пер. Семенчук – «Памір» (колишня війська частина), «Буковинське сафарі» з елементами джипінгу, переїзд на автомобілях підвищеної прохідності – 20 км. (протягом дня постійно курсуватимуть автомобілі);

12.00-13.00 – Сходження на г. Яровиця («Купола» – г. Яровиця – 3 км. пішки);

13.00-13.30 – Урочистий мітинг на г. Яровиця, загальне фото, підняття прапора, виконання гімну України учасниками сходження;

13.30-14.00 – Повернення на г. Томнатик;

14.00 – 14.30- Офіційне відкриття проекту «Море можливостей на горі Томнатик»;

14.30 – 19.00- Проведення фестивалю «Любіть Буковину бо вона того варта!»;

15.30- 16- 30– Виступ народних колективів Путильського району;

16.30 – 17.30– Виступ музикантів: GeanniGebbia(Palermo, Italia);
Юрій Яремчук; WalentynDubrowski(Krakow, Poland).

17.30 – 18.30 Виступ Чернівецького гурту «Гуцул Каліпсо»

19.00-23.30 – Повернення в м. Чернівці

В рамках заходів також відбудеться урочисте відкриття вишки оператора мобільного зв’язку «Київстар».

Пам’ятка для учасника заходу:

– взуття обов’язково на низькому ходу, без каблуків (черевики, кросівки)

– сонцезахисні головні убори

– сонцезахисні окуляри

– вітрозахисні куртки, дощовики

– бутерброди (перекус в польових умовах)

– питна вода, чай

Категорія: Новини