Категорія: Зелений туризм

Розвитком туристичної привабливості району займатимуться члени новоствореної робочої групи

З метою розробки напрямів та стратегії презентації туристичного потенціалу Путильського району сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Миколи Савчука відбулось перше засідання робочої групи, до складу якої ввійшли перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький, представники НПП «Черемоський», громадського об’єднання «Гуцульщина», відділів економіки та культури райдержадміністрації, лісових господарств району, Путильської художньої школи.

Дана робоча група створена нещодавно, на підставі розпорядження голови райдержадміністрації та стало працюватиме над розвитком туристичної галузі на Путильщині, залучення до району інвестицій та поширення інформації про туристичну привабливість району тощо.

Розпочав засідання очільник виконавчої влади району. Микола Петрович акцентував увагу присутніх на необхідності напрацювання інформаційної та ресурсної бази для подальшої успішної презентації туристичної привабливості району. Як приклад, посадовець навів багато проектів, які успішно закріпились та втілюються в районах Гуцульського регіону сусідньої Івано-Франківської області та прогресивних районах Чернівецької області. «Ми маємо презентувати наш район протягом цілого року, не прив’язуючись до будь-яких свят. Цей процес має йти безперервно із інформаційним та ресурсним накопиченням, щоби, при нагоді презентувати гостям Путильщини та туристам району», – прокоментував спрямованість робочої групи Микола Савчук.

Свої думки, щодо розвитку туристичної сфери виклали під час засідання і члени робочої групи. На думку присутніх необхідно розширити сферу інформаційного супроводу через інтернет-мережу, районну та обласні засоби масової інформації, продовжити роботу над виготовленням та розповсюдженням друкарської, а також сувенірної продукції із зображеннями відомих туристичних об’єктів району. В центрі уваги також постало питання проведення рекламної кампанії вже виготовленої продукції, встановлення в кожному селі банерів, які б інформували туриста, які об’єкти можна відвіти на території даного населеного пункту, ознайомлювали із історичною довідкою та відомими вихідцями з даного села.

За результатами висловлених пропозицій розроблено ряд доручень, які необхідно опрацювати в двох тижневий період.

Садиба «Гірська казка»

На вас чекають чаруючі
ліси, луки з соковитими травами, чисте повітря. Смачний український борщ,
пампушки та вареники, страви з грибів, бануш та гуцульська овеча бринза – це
страви традиційної національної гуцульської кухні. Господарі запропонують
екскурсії до цікавих мальовничих місць та історичних пам’яток. Взимку є
можливість покататися на лижах, адже поряд з будинком сконструйований
підйомник.
 

До ваших послуг:

 • 4
  кімнати, з усіма зручностями;
 • прокат
  лижного спорядження;
 • сноуборд;

Садиба «Гірська казка»

Влітку:

 • походи в
  гори
 • походи в
  ліс по гриби, ягоди
 • катання
  на конях

Взимку:

 • катання
  на лижах, санах
 • виїзд на
  гірськолижні траси
 • кінні
  санні прогулянки

Читати дальше

Категорія: Зелений туризм

Об\’єкти зеленого туризму

Монарка Сергій Іванович

с. Гробище, Путильського р-ну, Чернівецької обл., тел. 2-10-90
Садиба розміщена в екзотичному та чарівному куточку гірі, який ніби заховався у лісі, і лише струмочок з чистою джерельною водою може своїм дзюрчанням забути шум буднів сучасного світу та негаразди і поринути у побут сучасного гуцульського життя. До Ваших послуг – гуцульська кухня, звичаї, обряди гуцулів, сауна та панорама розкішної карпатської природи.

Том\’юк Микола Миколайович

с. Мариничі, Путильського р-ну, Чернівецької обл., тел. 2-95-50.
Гарантуємо гостинність та приємний відпочинок. До ваших послуг піші та кінні прогулянки, можливість позбирати гриби та ягоди, помилуватися Карпатськими краєвидами. У будинку мається 4 одномісних, 3 двомісних та 2 трьохмісних кімнати з усіма зручностями. При бажанні маєте можливість відвідати пам\’ятні та історичні місця краю, відпочити на березі річки Черемош. Пропонуємо гуцульську кухню: бануш, бринзу, гуслянку. Є можливість кататися на санях та лижах, поласувати шашликами у горах.

Чечул Ніна Анатоліївна.

с. Киселиці, Путильського р-ну, Чернівецької обл., тел.2-22-87
На вас чекають чаруючі ліси, луки з соковитими травами, чисте повітря. До ваших послуг одно, двох та трьохмісні кімнати з усіма зручностями. Смачний український борщ, пампушки та вареники, страви з грибів, бануш та гуцульська овеча бринза ознайомить вас з традиційною національною гуцульською кухнею. Господарі запропонують екскурсії до цікавих мальовничих місць та історичних пам\’яток. Взимку є можливість покататися на лижах, адже поряд з будинком сконструйований підйомник.

Бойчук Ігор Володимирович.

с. Хорови, Путильського р-ну, Чернівецької обл., тел. 2-83 -62
Запрошуймо відпочити у Хоровах. Вам сподобається відпочинок у нас. Пікніки на березі Черемошу з шашликом та рибною юшкою. Харчування домашніми екологічно чистими продуктами, дегустація вин, технологія випікання хліба та виготовлення домашньої бринзи. Верхова їзда, полювання та збирання грибів та ягід не залишить вас байдужими в райському куточку хвойно – листяних лісів. До ваших послуг одно та двомісні кімнати з усіма зручностями.

Степан Юрій Савович.

с. Підзахаричі, Путильського р-ну, Чернівецької обл., тел . 2-83-99
У літній період вам пропонуються різноманітні види відпочинку: це такі як; рибалка, полювання, збирання грибів, відвідання цікавих музеїв, а також пішохідні та кінні прогулянки в гори. Відпочиваючи у нас взимку, ви зможете освоїти техніку гірськолижного спуску, покататися на гірських лижах, санках. Є також можливість побувати на озері „Гірське око\”.


Рубаний Ярослав Дмитрович.

с. Плоска, Путильського р-ну, Чернівецької обл., тел. моб. 8 096 2274435
Запрошуймо провести незабутню відпустку далеко від цивілізації разом із сім\’єю, друзями або колегами на базі відпочинку «Лустун». Біля бази красуються ставочки, де мається можливість половити рибу, а поряд скупатися в річці. Велосипедні прогулянки, збір ягід, грибів не залишать вас байдужими. Екскурсії по району організовуємо своїм транспортом, вихід у гори з нічлігом у палатці дозволять вам забути про всі турботи і влитися в красу вічнозелених смерічок.

Синиця Христина Юріївна.

с. Конятин, Путильського р-ну, Чернівецької обл., тел.: 2 -74 -13
Навколо будинку – ліс, в якому ростуть білі гриби, малина, чорниці та лікарські трави. Пропонуємо гуцульську кухню: бануш, бринзу та гуслянку. Є можливість кататися на санях та лижах і поласувати шашликами у горах. У садибі джерельна вода для пиття. Пропонуємо ознайомлення та участь у гуцульському весіллі, святі Івана Купала, а також побувати на щорічному традиційному святі «Полонинська ватра». Пропонуємо вироби з дерева. Біля будинку протікає річка Черемош, а в сусідньому селі знаходиться музей писанки, в якому з радістю вам покажуть свої витвори молоді таланти та поділяться технологією орнаменту народні майстрині.

Поп\’юк Людмила Дмитрівна

с. Шепіт, Путильського р-ну, Чернівецької обл., тел. 2-34-32
Тут вам подарують затишок і спокій, доброзичливість та комфорт. Відпочинок в саду де запах трав, спів пташок, гомін листя повернуть відчуття щастя і безтурботності. Ви отримаєте справжню насолоду від домашніх страв з натуральних, екологічно чистих продуктів. Верхова їзда, полювання, збирання грибів, ягід та запах лісової хвої не залишать вас байдужими.

Поп\’юк Людмила Дмитрівна.

с. Селятин, Путильського р-ну, Чернівецької обл., тел. 2-34-34
Номера з переліком усіх умов допоможуть вам відпочити з комфортом. Приємні господарі створять вам смак гірської казки. Поласувати та спробувати приготувати сир та бринзу не залишать вас байдужими. Взимку пречудова можливість покататися на санках та лижах на великій засніженій території. Поїздка на джипі дозволить скоріше охопити всю велич гірської краси.


Чев\’юк Марія Петрівна.

с. Розтоки, Путильського р-иу, Чернівецької обл., тел. моб. 8 096 9580279
В селі Розтоки біля самої дороги поряд з річкою розташований двоповерховий будинок з всіма умовами проживання. Цей край має велику культурно – історичну спадщину. Є чудові місця та розвивається необхідна матеріальна база для аматорів подорожувати на гірських велосипедах, зручна можливість порибалити, адже будинок знаходиться недалеко від річки Черемош, взимку в морозну пору побачивши схід сонця ніхто не залишиться : байдужим покататися на санках та на лижах. Середня орієнтована вартість проживання – 60 гр.

Читати дальше

Категорія: Зелений туризм

Скіпор Іванна Миколаївна.

с. Селятин, Путильського р-ну, Чернівецької обл.,
 Тел.2-34-36, моб. 8 097 6164248.

alt

Приватний будинок знаходиться в мальовничому селі Селятин. До ваших послуг двох і трьохмісні кімнати з усіма зручностями, які оформлені в українському старовинному стилі. Є можливість помилуватися краєвидами, відвідати історичні пам\’ятки, познайомитися з давніми звичаями та обрядами. Харчування із свіжих фруктів та овочів. Господиня готує українські страви: борщ з пампушками, вареники, деруни, бануш, мамалиґа, овеча бринза, домашнє молоко, гуслянка, домашні ковбаси, бужанина, різноманітні м\’ясні страви тощо. Для проведення вільного часу верхова їзда, прогулянка на конях возом та зимовий період на санях, відвідування диких звірів в місцевому звіринці.

Читати дальше

Категорія: Зелений туризм

Туристичні маршрути Путильщини.

    I. Літературні маршрути:

1. с. Підзахаричі, де
народний діяч Д.Харов\’юк – український письменник новеліст, учитель,
громадський діяч; літературно – мистецька світлиця села, Розтоки –
батьківщини лауреата національної премії ім. Т. Г Шевченка М. Матіос
(Розтоківська ЗОШ), Читати дальше

Категорія: Зелений туризм