Місяць: Травень 2018

Відбулося засідання Оргкомітету по організації підготовки та проведення 53-го районного свята виходу на полонини «Полонинська ватра»

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука на стадіоні «Карпати»імені А. Гусіна відбулося засідання Оргкомітету по організації підготовки та проведення 53-го районного свята виходу на полонини «Полонинська ватра». До участі в засіданні запрошені керівники лісогосподарських підприємств району, посадові особи підприємств, установ, організацій, які безпосередньо задіяні у проведенні святата і входять до складу організаційного комітету з підготовки та проведення свята.

Членам оргкомітету доведено інформацію про розподіл обов’язків по підготовці до свята. Перший заступник голови райдержадміністрації–голова організаційного комітету Михайло Ямницький зупинився на зобов’язаннях та всіх видах підготовчих робіт, закріпивши відповідальних осіб за ту чи іншу ділянку роботи до свята.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,

Самобутню культуру Путильщини представлено на ІІІ Красницькому ярмарку, що проходив днями на Верховинщині

Як інформує начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Нестор, 29 квітня делегація Путильського району в складі очільника відділу культури райдержадміністрації, аматорського оркестру народної музики «Полонина», солістки, викладача Путильської музичної школи Тетяни Михно прийняла участь в ІІІ Красницькому ярмарку, що проходив в селі Красник Верховинського району.

Учасники фестивалю тепло зустріли колектив, який виконав на сцені декілька художніх номерів. Під акомпанемент путильських музик викладач Путильської музичної школи Тетяна Михно виконала твори «На вулиці скрипка грає» та «Ой я знаю, що гріх маю».

За представлення та популяризацію гуцульської культури на святі колектив отримав від організаторів Подяку.

Презентовано другий випуск інформаційного вісника районної державної адміністрації “Путильщина”

У ході апаратної наради очільник районної виконавчої влади Микола Савчук презентував присутнім керівникам служб та структурних підрозділів райдержадміністрації другий випуск інформаційного вісника «Путильщина».

«Ми намагались максимально охопити головні події та фактичний стан справ в галузях району за підсумками І кварталу поточного року, – підкреслив Микола Савчук. – Друге видання знайомить горян із заходами, які вживаються задля соціального захисту учасників бойових дій та членів їх сімей, виконання державних соціальних програм, реаліями в сфері дорожнього будівництва, популяризацією туристичних принад Путильщини, організацією культурних, патріотичних заходів по вшануванню наших героїв-захисників. Також окреслено ситуацію в частині завершення бюджетного періоду 2017 року, окремі розділи присвячено науковим і творчим здобуткам на освітянській ниві та процесам децентралізації, внаслідок яких на базі району утворились три об’єднані територіальні громади.

Нагадаємо, друк збірки ініційовано районною державною адміністрацією. Перше видання вийшло в світ в грудні 2017 року.

Категорія: Новини Мітки: Позначки: