Місяць: Липень 2018

Лікарні щотижнево будуть оновлювати інформацію про наявні ліки

03 липня в обласній державній адміністрації відбулась нарада з питань доступності ліків та реформування галузі охорони здоров’я з керівниками лікувально-профілактичних закладів області та директором Департаменту охорони здоров’я ОДА.

З вступним словом виступив перший заступник голови облдержадміністрації Михайло Павлюк, котрий відзначив, що тематика сьогоднішньої наради є надзвичайно актуальною. Минулого тижня подібна нарада відбулась у Києві за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

За словами Михайла Павлюка, Уряд схвалив одразу декілька важливих ініціатив у сфері забезпеченості ліками: спрощення системи ліцензування для препаратів, котрі мають сертифікати якості європейського та американського рівнів, започаткування програми «Доступні ліки», котра має поширюватися на всі без винятку населені пункти України. Також мова йде про прозору систему закупівлі ліків за допомогою міжнародних організацій.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, ,

Власники особистих господарств, які утримують у своєму домогосподарстві трьох і більше корів не менше одного року матимуть можливість отримання фінансової підтримки

Як інформують в секторі агропромислового розвитку районної державної адміністрації, відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 25.04.2018 №375-р «Про затвердження Порядку та календарного плану використання коштів обласного бюджету, передбачених у 2018 році на виконання заходів з реалізації Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2017-2022 роки» затверджено порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених у 2018 році.

Право на отримання фінансової підтримки особисті господарства населення, які утримують у своєму домогосподарстві трьох і більше корівне менше одного року, які обліковуються у господарській книзі станом на 1 січня звітного року.

Право на отримання фінансової підтримки мають також ті фізичні особи, в господарствах яких впродовж року набута третя корова шляхом розтелу нетелей, в тому числі даний нетель, що розтелився повинен знаходитись в домогосподарстві не менше одного року та обліковуватися у господарській книзі станом на 1 січня звітного року, в якому нараховується підтримка.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, ,