Відбулося засідання Оргкомітету по організації підготовки та проведення 53-го районного свята виходу на полонини «Полонинська ватра»

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука на стадіоні «Карпати»імені А. Гусіна відбулося засідання Оргкомітету по організації підготовки та проведення 53-го районного свята виходу на полонини «Полонинська ватра». До участі в засіданні запрошені керівники лісогосподарських підприємств району, посадові особи підприємств, установ, організацій, які безпосередньо задіяні у проведенні святата і входять до складу організаційного комітету з підготовки та проведення свята.

Членам оргкомітету доведено інформацію про розподіл обов’язків по підготовці до свята. Перший заступник голови райдержадміністрації–голова організаційного комітету Михайло Ямницький зупинився на зобов’язаннях та всіх видах підготовчих робіт, закріпивши відповідальних осіб за ту чи іншу ділянку роботи до свята.

Окремо голова райдержадміністрації Микола Савчук із керівниками лісогосподарських господарств проговорив проекти по спорудженню сцени, облаштування міні-полонини, забезпечення машин від кожного підприємства для полонинського ходу.

Поряд з тим також обговорено розміщення вуличної торгівлі, розпорядок роботи закладів громадського харчування. Також окремо приділено особливу увагу дотриманню заходів пожежної безпеки, надання медичної допомоги та забезпечення правопорядку, перекриття руху під час свята.

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,