НА ПУТИЛЬЩИНІ ЗБУДОВАНО ТА ВІДКРИТО ЩЕ ОДИН ТУРИСТИЧНО-РЕКРЕАЦІЙНИЙ ОБ’ЄКТ

dscn4819У суботу, 17 вересня, відбулося урочисте відкриття рекреаційного об’єкта, збудованого в селі Голошина на території Яблуницького лісництва ДП «Путильський лісгосп». Сюди з’їхалися керівники районної влади, державного лісгоспу та представники трудового колективу підприємства.

Підсумок зробленого став справжнім святом, з яким присутніх вітали голова райдержадміністрації Микола Савчук та директор лісгоспу Петро Фрей. Микола Петрович подякував лісівникам за працю, яка приноситиме користь багатьом поколінням і є важливою складовою в розвитку туристичної галузі району. Директор лісгоспу Петро Фрей висловив слова вдячності лісничому Яблуницького лісництва Руслану Мицканюку та всім працівникам, які доклали чимало зусиль для того, щоб створити затишок на кордоні лісництва.

За православною традицією настоятель Свято-Михайлівського храму села Яблуниця отець Димитрій (Безиль) провів церемонію освячення новобудови.

Загалом, до уваги відвідувачів пропонуються два будинки з кімнатами відпочинку, альтанка закритого типу, господарські споруди, спортивний майданчик, ставок, рекреаційні куточки, виконані сучасному стилі дерев’яного будівництва.

Як зазначають лісівники, гостей тут зустрічатимуть час від часу, а працівники лісової охорони перебувають тут постійно, адже ведуть контроль за лісовими угіддями, охороняють їх, здійснюють обходи, пильнуватимуть в пожежонебезпечну пору. Отож, потрібність і важливість доброї справи очевидна.

За словами лісничого Руслана Мицканюка, на будівництво об’єкта з власних коштів лісгоспу спрямовано орієнтовно 2,5 мільйона гривень.

dscn4868-1 dscn4846

Категорія: Новини