День: 02.03.2017

Юні спортсмени Путильщини радують своїми досягненнями

26 лютого у місті Косів, Івано-Франківської області пройшов турнір з настільного тенісу серед дітей 2005 року народження та молодші, де прийняли участь спортсмени із Путили, Косова та Коломиї. Серед хлопців II місце виборов Олександр Джуряк, а Станіслав Іліщук у грі за третє місце з рахунком 3:2 поступився супернику з Косова і став четвертім. Серед дівчат чемпіонкою стала Малеш Вікторія з Путили, яка проявила волю до перемоги-поступаючись 2:0 у фіналі, змогла вирвати перемогу з рахунком 3:2. Шпетко Евеліна зайняла 4 місце.

Категорія: Новини

Вивчається питання розміщення та налагодження роботи Путильської амбулаторії КЗ «Путильський ЦПМСД»

На виконання доручення, даного на апаратній нараді 27 лютого, сьогодні робоча група під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука за участі першого заступника голови Михайла Ямницького, завідувача сектором архітектури та містобудування райдержадміністрації Івана Мацькевича, головного лікаря КЗ «Путильський ЦПМСД» Світлани Пилипко провела обстеження ряду вільних адміністративних приміщень на території селища, які можна використати під розміщення Путильської амбулаторії КЗ «Путильський ЦПМСД».

Так, робочою групою оглянуто стан адмінприміщень колишньої районної друкарні, Путильської аптеки № 54. Перебуваючи на місці першочергово увагу звернуто на наявні умови для розміщення медичної установи та можливості надання там якісних медичних послуг.

Члени робочої групи також відвідали село Дихтинець, де разом з сільським головою Миколою Труфеном вивчили питання подальшого цільового використання приміщення ФАПу, який для повного завершення потребує виділення додаткових асигнувань.

Перебуваючи в селі Дихтинець Микола Савчук також ознайомився із якісними характеристиками, нещодавно введеного в дію піролізного котла в місцевій школі. Разом із директором Дихтинецької школи І-ІІІ ст. визначено місце будівництва гаража для подальшого утримання там шкільного автобуса. Також обговорено питання можливості продовження роботи із заміни решти вікон школи на сучасні та енергозберігаючі пластикові.

Категорія: Новини