Місяць: Лютий 2017

Новий проект ЄС допоможе Україні вивести управління міграційними процесами на рівень міжнародних стандартів

Як повідомляють в прес-службі ДМС України, Європейський Союз започаткував проект «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні», щоб посприяти приведенню управління міграційними процесами та роботи з шукачами притулку в Україні у відповідність до найкращих європейських та міжнародних стандартів.

ЄС надасть 27,2 млн. євро у наступні три роки. «Це найбільший із усіх проектів ЄС у сфері міграції, що коли-небудь реалізовувалися у країнах Східного Партнерства», – зазначив Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі.

Проект, що впроваджуватиметься Міжнародною організацією з міграції (МОМ), допоможе Державній міграційній службі України (ДМС) та Державній прикордонній службі України (ДПСУ) швидше та ефективніше надавати послуги громадянам України та іноземцям. Так, Державній міграційній службі буде передано обладнання та програмне забезпечення для Центру обробки даних. Це дозволить суттєво підвищити ефективність роботи електронних систем та забезпечити надійний захист персональних даних громадян. Також буде передано серверне обладнання для облаштування пунктів пропуску Державної прикордонної служби, що дозволить значно пришвидшити процес паспортного контролю та зменшить час перебування громадян у пунктах пропуску.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,

Путильщина готується до проведення 52 традиційного районного свята “Полонинська ватра”

Сьогодні, на виконання доручення голови районної державної адміністрації, робочою групою, із числа членів організаційного комітету з підготовки та проведення 52 традиційного свята «Полонинська ватра» попередньо здійснено огляд місця проведення святкового дійства, яке цьогоріч планується провести на горі Прочерть, що знаходиться на території Путильської  селищної ради. Таке рішення прийнято організаторами задля кращого поєднання природної привабливості та місцевого автентинтичного колориту, ближчого ознайомлення із гуцульськими традиціями проводу вівчарів на полонини.

Робоча група на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Михайлом Ямницьким на місці з’ясувала можливості під’їзду до новообраного  місця проведення свята «Полонинської ватри». Разом з тим, члени робочої групи обговорили питання розміщення головної сцени, торгівельних майданчиків, виставкових павільонів та інших локацій свята.

Категорія: Новини Мітки: Позначки:

Український та закордонний паспорти видаватимуть у Путилі

У понеділок, 13 лютого в Путильському районному секторі Державної міграційної служби України, за участі заступника начальника УДМС України в Чернівецькій області Валерія Попова, першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького, начальника Путильського районного сектору Державної міграційної служби України Петра Чернешова на базі сектору відкрито робочу станціюз оформлення й видачі паспорта громадянина України, та паспорта для виїзду за кордон у вигляді ІD-карток. Відтепер жителі Путильщини зможуть отримувати якісні послуги в комфортних умовах.

За словами заступниканачальника УДМС України в Чернівецькій області ВалеріяМиколайовичаПоповаз початком створення Державної міграційної служби у 2011 році в Чернівецькій області діяли тільки п’ять таких станцій, тому людям, які оформляли паспорти, треба було долати десятки кілометрів до сусідніх міст. Та, завдяки співпраці міграційної служби з місцевими керівниками, нині на Буковині з 12-ти територіальних підрозділів десять забезпечені відповідними робочими станціями.

Читати дальше

Категорія: Новини

Путильська гімназія відсвяткувала 20-річчя з дня заснування

Історія заснування Путильської гімназії цікава та багатогранна. Офіційно заклад відкрито 2 лютого 1997 року. Міцний фундамент для її заснування заклав Михайло Платановський, який став першим виконуючим обов’язків директора гімназії. В цьому ж році на посаду директора була призначена Євдокія Волошенюк, яка очолювала колектив до 2016 року. В 2016 році естафету керівництва перейняла Світлана Дячук.

А 2 лютого 2017 року в Путильській гімназії свято – 20 років з дня утворення. Привітати дружню гімназійну родину прийшли голова райдержадміністрації Микола Савчук, голова районної ради Микола Шевчук, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький,  керівник апарату райдержадміністрації Марія  Яківꞌюк, завідувачка районним методичним кабінетом  Любов Шевчук, попередні директори гімназії Михайло Платановський, Євдокія Волошенюк, колишня керівниця відділу освіти Орися Фіцич, директор  Путильської  загальоосвітньої школи Василь Шемберко, ветерани освітнього закладу, випускники гімназії та члени батьківських комітетів попередніх років.

Звертаючись зі словами вітання, представники крайової та районної влади висловили вдячність за  педагогічну майстерність, творчу, самовіддану та клопітку щоденну працю. Звучали щирі побажання, щоби засіяна невтомною працею освітянська нива щедро колосилася новими талантами, яскравими особистостями та міцними знаннями. “Ви – вчителі, обрали для себе нелегкий педагогічний фах,  бо бути педагогом –  це не тільки почесний вибір, це Ваше життєве покликання. Ви формуєте нове покоління і якісну освіту, передаючи кожному учневі духовні скарби та глибокі знання, що стануть у нагоді у дорослому житті. Враховуючи всі аспекти сучасної педагогіки, Ви підбираєте індивідуальний підхід до кожної дитини, даруючи їй тепло своїх сердець та неоціненні скарби своїх знань. Бажаю Вам пронести любов до обраної професії через усе життя, зичу міцного здоров’я, нових педагогічних звершень, миру і Божої благодаті”, – сказав у своєму виступі Микола Савчук.

З нагоди визначної події  та за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток освіти педагогічних працівників  нагороджено численними почесними грамотами та грошовими винагородами обласної та районної державних адміністрацій,  районної ради та відділу освіти,молоді і спорту  райдержадміністрації. Разом з тим, Микола Петрович виконав приємну місію, вручивши  цінний подарунок колективу гімназії.

Про нелегку працю і проведену роботу щодо заснування гімназії розповіла Євдокія Волошинюк, яка на керівній посаді пропрацювала 19 років та була одною з перших директорів закладу. Євдокія Гаврилівна теж в свою чергу долучилась до всіх привітань і побажань, що звучали для  педагогічного колективу гімназії і розповіла чимало життєвих випадків які траплялись в її не легкому педагогічному житті.

Впродовж всього святкування присутні мали змогу насолодитись святковим концертом вихованців гуртків районного будинку культури, центру дитячої та юнацької творчості.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, , ,