День: 19.07.2017

Будівництво міжнародних пунктів пропуску, підʹїзних шляхів та мостів на Путильщині і Герцаївщині – Олександр Фищук звернувся до бюджетного комітету з проханням підтримати фінансування важливих для області інфраструктурних проектів

14 липня 2017 року за пропозицією голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука на Буковині відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Як зазначив Олександр Фищук, завдяки Президенту, Уряду та Верховній Раді, за останні три роки в області спостерігається багато позитивних зрушень, але разом з тим, ще багато потрібно зробити.

Керівник виконавчої влади краю звернув увагу на головні завдання, щодо вирішення яких область сподівається на підтримку та допомогу урядовців та парламентарів. Відтак, голова облдержадміністрації зазначив, що при наявності в області 235 км кордону з Європейським Союзом (з сусідньою Румунією), на Буковині діє лише один пункт пропуску – КПП “Порубне”. “З сусідньої сторони вже збудовано три пункти пропуску, – зазначив Олександр Фищук. – В Чернівецькій області також потрібно добудувати три відповідні об’єкти, вони будуть розташовані на відстані 50-ти км один від одного. До зазначених пунктів пропуску протрібно облаштувати під’їзні шляхи. Це потрібно не лише для Чернівецької області, а й для всієї України, адже саме тут проходить шлях на Балкани. Тому прошу членів Комітету підтримати зазначені пропозиції щодо стратегічних для області та держави об’єктів”.Також в контексті розгляду зазначеного питання Олександр Фищук звернувся до бюджетного Комітету з проханням виділити фінансування на будівництво мостів на Путильщині та Герцаївщині.

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,

Путильчани гідно представили район на святі у с. Верхній Ясенів «Полонинське літо- 2017»

За інформацією начальника  відділу культури райдержадміністрації Василя Нестора, 16липня, у селі Верхній Ясенів Верховинського району відбулося свято «Полонинське літо – 2017».На колоритне, автентичне свято зібралися верховинські ґазди та численні гості, серед яких була делегація від Путильського району, яку очолив  перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький та керівник апарату райдержадміністрації  Марія Яківʹюк.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,