Місяць: Квітень 2015

Визначено кращий проект, за яким в селищі планується спорудити пам’ятний знак загиблим героям України

Визначено кращий проект, за яким в селищі планується спорудити пам’ятний знак загиблим героям УкраїниСьогодні за участю голови районної ради Андрія Дутчака під керівництвом заступника голови районної ради Михайла Козяна відбулося чергове засідання конкурсної комісії відкритого конкурсу на кращий проект пам’ятного знаку Небесної Сотні та загиблим військовослужбовцям, які брали участь в  АТО на сході України.
Керуючись Положенням про проведення відповідного конкурсу члени конкурсної комісії прийняли остаточне рішення щодо проекту – переможця даного конкурсу. Ним став проект автора Юрія Ткачука, який набрав найбільшу кількість голосів.  Черговим кроком стане розробка положення про порядок встановлення пам’ятного знаку та відведення земельної ділянки під спорудження монументального мистецтва. Члени комісії також обговорили питання збору коштів для спорудження пам’ятника. Для цього планується оголосити збір благодійних коштів серед громадськості району.
Категорія: Новини

До уваги учасників ЗНО-2015

До уваги учасників ЗНО-2015Наближається хвилюючий момент здачі випускниками зовнішнього незалежного оцінювання. Здача вже першого іспиту відбудеться 24 квітня. Тож департамент освіти і науки обласної державної адміністрації нагадує, що в разі неявки на основну сесію зовнішнього оцінювання з української мови та літератури через поважні причини випускник матиме право, за рішенням регламентної комісії, пройти це тестування під час додаткової сесії. Для цього необхідно протягом п’яти робочих днів (враховуючи день проходження ЗНО) надіслати до регламентної комісії Івано-Франківського регіонального центру відповідну заяву.
Єдиним документом, який підтверджує факт хвороби в день тестування, є медична довідка форми 095/о. Вхід до пункту проведення ЗНО здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. У випадку запізнення абітурієнт не допускається до пункту тестування. Починаючи з 11:00 год., учасникам заборонено мати при собі (навіть виключеними) будь-які засоби зв’язку, пристрої зчитування, збереження та відтворення інформації, їх складові частини, а також друковані і рукописні матеріали. Під час технологічної перерви, в разі виявлення за допомогою металодетекторів зазначених пристроїв та матеріалів, учасник ЗНО буде позбавлений права виконувати сертифікаційну роботу, а результати анульовуються.
Категорія: Новини

На Путильщині відбувся семінар на тему “Законодавчі зміни у порядку використання РРО і касових операцій”

На Путильщині відбувся семінар на тему "Законодавчі зміни у порядку використання РРО і касових операцій"7 квітня фахівцями ДПІ у Путильському районі проведено безкоштовний семінар на тему «Актуальні питання щодо застосування РРО платниками єдиного податку 3 групи з 01 січня 2015 року» . Начальник відділу податкового аудиту Василь Михайлович Волощук проінформував усіх присутніх, що з 1 січня 2015 року згідно Закону України від 28.12.14 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» розширилось коло осіб, зобов’язаних застосовувати в своїй діяльності касові апарати при роботі з готівкою.Він акцентував увагу на тому, що відповідно до запроваджених до Податкового кодексу змін, платники, які перебувають на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності третьої групи, використовуючи готівкові розрахунки, зобов‘язані з 1 липня 2015 року проводити їх через реєстратори розрахункових операцій. З 1 січня 2016 року на такий спосіб розрахунку перейдуть «єдинщики» другої групи.

Однак, як зауважив посадовець, це не стосується платників єдиного податку першої групи та платників другої і третьої груп, які  дійснюють діяльність на ринках, при продажі товарів дрібно-роздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі.

Василь Михайлович повідомив, що на сьогодні на третій групі перебуває більше 200 «спрощенців». Тому таким підприємцям потрібно заздалегідь подбати про встановлення реєстраторів розрахункових операцій або зареєструвати книги обліку розрахункових операцій щоб не порушувати законодавчі норми.

Присутні також дізнались, що платники єдиного податку другої і третьої груп, які з 1 січня до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку їх застосування до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.

Завершилась зустріч відповідями на запитання щодо практичного застосування нововведень у податковому законодавстві. Жодне запитання не залишилися поза увагою фахівців. Всі присутні отримали готову друковану продукцію у вигляді листівок та брошур.

Категорія: Новини

Громаді Путильщини представлено нового керівника виконавчої гілки влади району

Громаді Путильщини представлено нового керівника виконавчої гілки влади району6 квітня, керівник крайової влади Олександр Фищук,
перебуваючи із робочим візитом на Путильщині, представив громадському
активу району новопризначеного голову районної державної адміністрації
Миколу Савчука.

Передусім Олександр Григорович озвучив широкому
загалу розпорядження Президента України від 31 березня 2015 року
 № 396/2015-рп, у відповідності до якого призначено очолювати виконавчу
гілку влади району Миколу Савчука. Вітаючи нового очільника з
призначенням він наголосив на великій відповідальності, яку нестиме
перед громадськістю новопризначений очільник району. Поряд з цим
губернатор краю подякував колишньому керівникові району Михайлу
Ямницькому за докладені зусилля та проведену роботу за досить складних
умов та в не простий час.

Читати дальше

Категорія: Новини

Організовану Путильчанами допомогу, а разом з нею посильну підтримку постійно відчувають наші земляки, що несуть службу в зоні АТО

Організовану Путильчанами допомогу, а разом з нею посильну підтримку постійно відчувають наші земляки, що несуть службу в зоні АТО10 березня наші відчайдушні активісти -волонтери 
Ілля Косован, Борис Чев’юк, Микола Юрнюк вирушили із гостинцями до наших
земляків у зону АТО. Споряджений спільними зусиллями благодійників
мікроавтобус, містив продукти харчування, речі першої необхідності, ліки
та одяг, що люди зібрали з любов’ю та вірою у найближчу перемогу.

Волонтери благополучно доїхали, передали гостинці воякам і вже повернулися додому.

Волонтери дякують до посильну допомогу, розуміння та виражають слова подяки всім тим людям, які долучилися до благої справи.

Читати дальше

Категорія: Новини