Місяць: Травень 2015

ВИХОВАНКИ ПУТИЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗДОБУЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ В ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

ВИХОВАНКИ ПУТИЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗДОБУЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ В ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІЯк інформують у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, з 5 по 8 травня в столиці України проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
У відділенні літературознавства, фольклористики і мистецтвознавства Чернівецький регіон представляли дві учениці Путильської гімназії Нестерюк Аліна, учениця 6(10) класу та Генцар Анастасія, учениця 7(11) класу.
Нестерюк Аліна, в секції фольклористики представила науково-дослідницьку роботу на тему «Звичаї та обряди жителів Путильщини пов’язані із народженням дитини», а  Генцар Анастасія в секції української літератури презентувала власну літературно-творчу працю «Буковинські реалії в книзі новел “Нація” та романі “Солодка Даруся” Марії Матіос».
За результатами конкурсу, який проходив у три етапи: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень учасників із базових дисциплін та захист науково-дослідницьких робіт  Нестерюк Аліна посіла ІІІ місце, а Генцар Анастасія стала дипломантом конкурсу.

 

Категорія: Новини

З 12 ТРАВНЯ МЕШКАНЦІ ПУТИЛЬЩИНИ ТА ВИЖНИЧИНИ ЗМОЖУТЬ ОФОРМЛЯТИ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ У ВИЖНИЦІ

З 12 ТРАВНЯ МЕШКАНЦІ ПУТИЛЬЩИНИ ТА ВИЖНИЧИНИ ЗМОЖУТЬ ОФОРМЛЯТИ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ У ВИЖНИЦІЯк інформують в  Путильському  РС  УДМС в Чернівецькій області, з 12 травня у підрозділі міграційної служби у м. Вижниця буде введено в експлуатацію робочу станцію для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Раніше така послуга у Вижниці не надавалася, тому путильчанам та вижниччанам доводилося заради її отримання діставатися сусіднього районного центру Сторожинець, долаючи відстань майже у 100  або 45 км.
Важлива для обох районів подія стала можливою завдяки сприянню ДМС України, співпраці та взаєморозумінню з органами місцевого самоврядування.
Подавати документи на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон мешканці Вижницького району зможуть кожного понеділка,  вівторка та середи, починаючи з 13 травня, мешканці Путильського району – щочетверга, починаючи з 14 травня за адресою: вул.Українська, 20  місто Вижниця.
Категорія: Новини