В національному природному парку «Черемоський» розпочато моніторинг рукокрилих
![В національному природному парку «Черемоський» розпочато моніторинг рукокрилих В національному природному парку «Черемоський» розпочато моніторинг рукокрилих](https://www.putyla.org.ua/uploads/posts/2015-06/thumbs/1435317779_images_37.jpg)
Задля вдалого результату із дослідження життя кажанів в умовах високогір’я під час проведеної сумісної експедиції колегами із парку «Верховинський» спеціалістам парку «Черемоський» передано спеціальний прилад – баткодер, що реєструє звуки кажанів. Встановлений у підніжжя хребта Чорний Діл прилад працюватиме наступні 5 тижнів. За цей час він зафіксуватиме звуки кажанів із наступних біотопів: пралісу, старовікового лісу, біля водного об’єкту та на луці.
В національному парку додають, спостереження за кажанами, які занесені до Червоної книги України в національному природному парку «Черемоський» проводяться вперше.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.