День: 22.12.2016

Путильська районна рада на сесії 22 грудня ухвалила районний бюджет на 2017 рік

Представила проект бюджету сьогодні на сесії районної ради начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Назарова. Так, за словами начальника фінуправління районний бюджет на 2017 рік пропонується затвердити в сумі 235 млн. 494,4 тис. грн., що на 67 млн. 321,5 тис. грн. більше, порівняно з минулим роком.

Так як основним платежем надходжень загального фонду є податок на доходи фізичних осіб. За попередніми даними показники даного податку становитимуть в сумі 15 млн.227,0 тис.гривень.

Основним платежем спеціального фонду районного бюджету є власні надходження бюджетних установ. Прогнозна сума становить 586,5 тис.грн. (за даними головних розпорядників коштів).

Читати дальше

Категорія: Головна Мітки: Позначки:, , ,

На колегії обговорено аспекти дотримання та гарантування норм чинного законодавства про стан свободи слова

У ході проведення колегії райдержадміністрації розглянуто ситуацію щодо свободи слова в районі за підсумками 2016 року. Як зауважила у своїй доповіді керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків’юк на теренах району в повній мірі забезпечено право на вільне вираження власної думки та створено для громадян належні умови для вільного доступу до інформації, висловлювання своїх міркувань і переконань.

Посадовець також зауважила, що на районному рівні налагоджено конструктивний діалог між громадою і владою. До усіх соціально-важливих процесів мають можливість та успішно долучаються представники різних сфер Путильщини, члени громадських організацій, депутати місцевих рад та активісти територіальних громад. Для прозорості та відкритості роботи районної влади громадськість району, активісти з числа громадських організацій та політичних сил залучались до роботи робочих груп та комісій, які діють в різних сферах народногосподарського комплексу району.  Окрім того при райдержадміністрації створено Громадську раду, до складу якої включено представників громадських формувань району.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, ,