Місяць: Травень 2017

В школах Путильщини святково пролунав “останній дзвоник”

Традиційно остання п’ятниця травня знаменується проведенням в загальноосвітніх навчальних закладах най очікуваного для школярів та їх батьків свята «Останній дзвоник», яке цьогоріч припало на 26 травня. Саме сьогодні у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району відбулись святкові лінійки, якими завершився черговий навчальний рік.

На урочистості з нагоди завершення навчання завітали керівники виконавчої влади району щоби привітати випускників, школярів, педагогів та батьків із святом «Останнього дзвоника» та висловити слова вдячності за здобуті досягнення.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, , ,

На апаратній нараді обговорено хід підготовки до свята “Полонинська ватра”

Під головуванням керівника виконавчої влади району сьогодні відбулась апаратна нарада, у ході якої ключовим стало питання підготовки до проведення 52-го районного свята «Полонинська ватра». Микола Савчук, звертаючись до керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб зауважив, що в основному підготовка до свята йде планово, головні сценічні задумки втілені, а організаційно-підготовчі питання до свята – на фінальній стадії завершення.

«Ми маємо гідно провести районне свято виходу на полонини, для цього потрібно ще раз пильно переглянути виконання кожного пункту підготовки святкового дійства та разом з тим сподіватись на гарну погоду в день свята», – зауважив керівник району. Ведучи мову про підготовку дійства Микола Петрович зауважив, що передбачається велика кількість гостей серед яких учікується на приїзд представників європейської спільноти – з Румунії, Чехії, також на свято прибудуть делегації з усіх районів гуцульського регіону та Чернівецької області зокрема.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,

Путильчани активно готуються до проведення 52 свята «Полонинська ватра»

15 травня під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука на стадіоні «Карпати» відбулося засідання Оргкомітету  по організації та проведення 52-го районного свята  виходу на полонини «Полонинська ватра». До участі в засіданні запрошені керівники лісогосподарських підприємств району, посадові особи підприємств, установ, організацій, які безпосередньо задіяні у проведенні свята.

Членам оргкомітету доведено інформацію про розподіл обов’язків по підготовці до свята. Перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький зупинився на зобов’язаннях та всіх видах підготовчих робіт, закріпивши відповідальних осіб за ту чи іншу ділянку роботи до свята.

Окремо із керівниками лісогосподарських господарств проговорено проекти по спорудженню сцени, облаштування міні-полонини, забезпечення машин від кожного підприємства для полонинського ходу.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,