День: 13.07.2015

МИКОЛА САВЧУК ПРОІНСПЕКТУВАВ ВИКОНАННЯ РОБІТ НА МІСЦІ ЗСУВУ ҐРУНТУ В СЕЛІ ШПЕТКИ ТА ОСОБИСТО ВПЕВНИВСЯ У БЕЗПЕЧНОСТІ ПРОЇЗДУ ТРАНСПОРТУ

МИКОЛА САВЧУК ПРОІНСПЕКТУВАВ ВИКОНАННЯ РОБІТ НА МІСЦІ ЗСУВУ ҐРУНТУ В СЕЛІ ШПЕТКИ ТА ОСОБИСТО ВПЕВНИВСЯ У БЕЗПЕЧНОСТІ ПРОЇЗДУ ТРАНСПОРТУ
10 липня голова райдержадміністрації Микола Савчук побував в селі Шпетки, де оглянув проведення відновлювальних робіт на місці зсуву ґрунту внаслідок чого було пошкоджено частину ділянки дороги в напрямку до села Яблуниця.
Керівник виконавчої влади району особисто ознайомився із об’ємами робіт, які були проведені на місці зсуву.
За результатами огляду Микола Петрович упевнився в безпечності проїзду громадського транспорту. Відтак проїзд транспорту вже відновлено.
Категорія: Новини

ОБСТЕЖЕНО ТЕРИТОРІЮ В СЕЛІ ПАРКУЛИНА, ЯК ТАКУ ЩО МОЖЕ БУТИ ВИКОРИСТАНА ПІД НОВЕ СІМІТТЄЗВАЛИЩЕ

ОБСТЕЖЕНО ТЕРИТОРІЮ В СЕЛІ ПАРКУЛИНА, ЯК ТАКУ ЩО МОЖЕ БУТИ ВИКОРИСТАНА ПІД НОВЕ СІМІТТЄЗВАЛИЩЕ9 липня, комісія під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації М.Ямницького, у складі в.о начальника управління економіки райдержадміністрації Г.Циганюк, завідувача сектору державного земельного кадастру І.Євдощака, фельдшера-санітара відділу здійснення Держсанепіднагляду у Путильському районі Д.Ільчук провела огляд  земельної ділянки в селі Паркулина  для відбору її під відкриття нового сміттєзвалища.
За результатами огляду рекомендованої території члени комісії дійшли висновку, що дана ділянка може бути використана під нове сміттєзвалище. Відповідно комісія буде рекомендувати голові районної державної адміністрації подати на розгляд експертної комісії відповідні матеріали.
Категорія: Новини

ПУТИЛЬЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО «ШОВКОВОЇ КОСИЦІ»

ПУТИЛЬЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО «ШОВКОВОЇ КОСИЦІ»Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації М. Ямницького відбулося засідання робочої групи з підготовки та відзначення в районі 181-ї річниці від дня народження Юрія Федьковича та традиційного для Путильщини свята «Шовкова косиця».
Задля належної організації культурно-масових дійств запропоновано кандидатури, які ввійдуть до складу Організаційного комітету з підготовки та відзначення  чергової річниці від дня народження Буковинського Соловія та напрацьовано план заходів, які заплановано провести в районі.  Як зауважив начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Нестор, невдовзі всі обговорені напрацювання будуть відтворені в відповідному розпорядженні райдержадміністрації, яке буде доведене до виконавців.
Наступне засідання Організаційного комітету з проведення святкувань відбудеться 14 липня, яке пройде безпосередньо на території музею-садиби.
Категорія: Новини