ПУТИЛЬЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО «ШОВКОВОЇ КОСИЦІ»
![ПУТИЛЬЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО «ШОВКОВОЇ КОСИЦІ» ПУТИЛЬЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО «ШОВКОВОЇ КОСИЦІ»](https://www.putyla.org.ua/uploads/posts/2015-07/thumbs/1436747499_dscn4764.jpg)
Задля належної організації культурно-масових дійств запропоновано кандидатури, які ввійдуть до складу Організаційного комітету з підготовки та відзначення чергової річниці від дня народження Буковинського Соловія та напрацьовано план заходів, які заплановано провести в районі. Як зауважив начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Нестор, невдовзі всі обговорені напрацювання будуть відтворені в відповідному розпорядженні райдержадміністрації, яке буде доведене до виконавців.
Наступне засідання Організаційного комітету з проведення святкувань відбудеться 14 липня, яке пройде безпосередньо на території музею-садиби.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.