ЮНІ ДАРУВАННЯ ДАЛИ КОНЦЕРТ В ПУТИЛЬСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ
![ЮНІ ДАРУВАННЯ ДАЛИ КОНЦЕРТ В ПУТИЛЬСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ ЮНІ ДАРУВАННЯ ДАЛИ КОНЦЕРТ В ПУТИЛЬСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ](https://www.putyla.org.ua/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449110721_img_1982.jpg)
Присутні в залі діти та дорослі були приємно вражені і задоволені виступами юних музикантів, всі концертні номери супроводжувалися ритмічними оплесками.
Концерт, носив виховний і популяризаційний характер. Як зазначають організатори, діти повинні рости духовно багатими, знати, берегти і примножувати гуцульське мистецтво, шанувати українську музику, цікавитись і вчити музику зарубіжних композиторів.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.