День: 11.12.2015

НА ПУТИЛЬЩИНІ ПРОХОДИТЬ І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2016»

<img class="alignleft" style="border: none;" title="НА ПУТИЛЬЩИНІ ПРОХОДИТЬ І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2016»" src="https://www.putyla.org.ua/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449794960_zavantazhennya_1 Web Site.jpg” alt=”НА ПУТИЛЬЩИНІ ПРОХОДИТЬ І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2016»” width=”160″ height=”122″ align=”left” />
Як інформують в відділі освіти районної державної адміністрації, 8 грудня на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось відкриття І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016».
З вітальним словом до учасників конкурсного змагання звернулися начальник відділу освіти райдержадміністрації Дмитро Фрей та завідувачка районним методичним кабінетом відділу освіти Любов Шевчук, які побажали конкурсантам гідно представити свої вміння та таланти в кожному із фахових напрямів.
Очний тур конкурсу складався із п’яти частин та передбачав проведення майстер-класу, фахового тестування, виконання творчого завдання (підготовка та реалізація освітнього проекту), проведення уроку та його самоаналізу.
Педагоги на повну продемонстрували професійну майстерність, креативність, уміння володіти комп’ютерною технікою. Наразі конкурс триває.
Категорія: Новини

ІЗ ВАЖЛИВІСТЮ ЗБЕРЕЖЕННЯ СТАРОВІКОВИХ ЛІСІВ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ ПРИРОДООХОРОНЦІ РОЗМОВЛЯЛИ ІЗ ПІДРОСТАЮЧИМ ПОКОЛІННЯМ

ІЗ ВАЖЛИВІСТЮ ЗБЕРЕЖЕННЯ СТАРОВІКОВИХ ЛІСІВ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ ПРИРОДООХОРОНЦІ РОЗМОВЛЯЛИ ІЗ ПІДРОСТАЮЧИМ ПОКОЛІННЯМ
В рамках проекту “Збереження Карпатських пралісів”, який проводить Українське товариство охорони птахів за участі та фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина) працівники відділу екологічної освіти та туризму національного природного парку «Черемоський» з 13 листопада по 9 грудня в учнівських колективах проводили роз’яснювальні бесіди про значимість збереження пралісів та старовікових лісів. З цією метою фахівці парку відвідали Путильську гімназію, Путильську, Сергіївську, Шепітську та Киселицьку загальноосвітні школи.
У ході проведення бесід  учням донесено інформацію про цінність  збереження пралісів та старовікових лісів. Для наглядності також продемонстровано відеоролик телепередачі «Зелений Бум» (ТРК «Буковина»), де в сюжеті йшлося про збереження старовікових лісів Путильщини.
На завершення бесіди з учнями здійснено анкетування про збереження Карпатських лісових масивів. Організатори зазначають, що опитано 69 респондентів, з яких 63 підтримують значимість збереження Карпатських пралісів та ідею розширення меж НПП «Черемоський».
Категорія: Новини