НА ПУТИЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗЛУКИ

НА ПУТИЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗЛУКИ22 січня на центральній площі селища відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України. Привітали путильчан зі святом голова райдержадміністрації Микола Савчук та голова районної ради Микола Шевчук.
Розпочався захід з хвилини мовчання за полеглими героями України – «Небесною сотнею», загиблими військовими в зоні АТО, в тому числі нашими земляками – Олександром Чигрином та Олександром Зайцем. Під мелодію “Пливе кача” присутні схились в невимовній жалобі перед пам’ яттю тих патріотів, які віддали життя за незалежність, єдність та неподільність української держави.
Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Микола Петрович зазначив, що дата 22 січня 1919 року ввійшла до національної історії, як пам’ятний день, день територіальної цілісності та День Злуки земель сходу та заходу. «Події 2013 та 2014 років показали, що ми повинні єднатись, адже наш народ завжди мріяв бути разом. Нажаль наразі процеси нашого державотворення відбуваються в умовах російської агресії. Нинішні реалії знову повертають нас до питання об’єднання навколо єдиної і неподільної України. Я Вас запрошую об’єднуватись, адже все починається з маленької сімꞌї, колективу, і як ми виховаємо наших дітей, як продемонструємо нашу національну свідомість, так і надалі будуватимемо нашу Україну», – наголосив посадовець.
До вітань також долучився голова районної ради Микола Шевчук. Громаді та й всім українцям він побажав об’єднуватись навколо ідеї соборності.
Користуючись нагодою голова райдержадміністрації виконав приємну місію – вручив багатодітним матерям Путильщини посвідчення та нагрудні знаки почесного звання «Мати-героїня». Багатодітні матері  були нагороджені Указом Президента України  за гідне виконання своїх материнських обов’язків, мужність, самовідданість.
Категорія: Новини

Залишити відповідь