День: 08.02.2017

Путильська гімназія відсвяткувала 20-річчя з дня заснування

Історія заснування Путильської гімназії цікава та багатогранна. Офіційно заклад відкрито 2 лютого 1997 року. Міцний фундамент для її заснування заклав Михайло Платановський, який став першим виконуючим обов’язків директора гімназії. В цьому ж році на посаду директора була призначена Євдокія Волошенюк, яка очолювала колектив до 2016 року. В 2016 році естафету керівництва перейняла Світлана Дячук.

А 2 лютого 2017 року в Путильській гімназії свято – 20 років з дня утворення. Привітати дружню гімназійну родину прийшли голова райдержадміністрації Микола Савчук, голова районної ради Микола Шевчук, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький,  керівник апарату райдержадміністрації Марія  Яківꞌюк, завідувачка районним методичним кабінетом  Любов Шевчук, попередні директори гімназії Михайло Платановський, Євдокія Волошенюк, колишня керівниця відділу освіти Орися Фіцич, директор  Путильської  загальоосвітньої школи Василь Шемберко, ветерани освітнього закладу, випускники гімназії та члени батьківських комітетів попередніх років.

Звертаючись зі словами вітання, представники крайової та районної влади висловили вдячність за  педагогічну майстерність, творчу, самовіддану та клопітку щоденну працю. Звучали щирі побажання, щоби засіяна невтомною працею освітянська нива щедро колосилася новими талантами, яскравими особистостями та міцними знаннями. “Ви – вчителі, обрали для себе нелегкий педагогічний фах,  бо бути педагогом –  це не тільки почесний вибір, це Ваше життєве покликання. Ви формуєте нове покоління і якісну освіту, передаючи кожному учневі духовні скарби та глибокі знання, що стануть у нагоді у дорослому житті. Враховуючи всі аспекти сучасної педагогіки, Ви підбираєте індивідуальний підхід до кожної дитини, даруючи їй тепло своїх сердець та неоціненні скарби своїх знань. Бажаю Вам пронести любов до обраної професії через усе життя, зичу міцного здоров’я, нових педагогічних звершень, миру і Божої благодаті”, – сказав у своєму виступі Микола Савчук.

З нагоди визначної події  та за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток освіти педагогічних працівників  нагороджено численними почесними грамотами та грошовими винагородами обласної та районної державних адміністрацій,  районної ради та відділу освіти,молоді і спорту  райдержадміністрації. Разом з тим, Микола Петрович виконав приємну місію, вручивши  цінний подарунок колективу гімназії.

Про нелегку працю і проведену роботу щодо заснування гімназії розповіла Євдокія Волошинюк, яка на керівній посаді пропрацювала 19 років та була одною з перших директорів закладу. Євдокія Гаврилівна теж в свою чергу долучилась до всіх привітань і побажань, що звучали для  педагогічного колективу гімназії і розповіла чимало життєвих випадків які траплялись в її не легкому педагогічному житті.

Впродовж всього святкування присутні мали змогу насолодитись святковим концертом вихованців гуртків районного будинку культури, центру дитячої та юнацької творчості.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, , ,