Про зміни у вартості закордонного паспорта та вартості паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки інформує міграційна служба

Прес-служба Управління ДМС у Чернівецькій області поширила повідомлення про те, що окремі крайові ЗМІ розповсюдили неповну інформацію щодо вартості закордонного паспорта та вартості паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки відповідно до Постанови КМУ № 770 від 02.11.2016 р. «Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції».

Водночас у міграційній службі зазначають, що при оформленні цих документів справляється адміністративний збір, який включає у себе вартість адміністративної послуги, вартість бланка документа та його персоналізації.

При цьому:

· вартість адміністративної послуги з оформлення (в тому числі замість втрачених або викрадених), обміну паспорта громадянина України (у формі картки), крім оформлення паспорта громадянина України вперше, з дня оформлення заяви-анкети у строк не пізніше ніж через 20 робочих днів складає 87 гривень, не пізніше ніж через 10 робочих днів – 174 гривні;

· вартість адміністративної послуги з оформлення (в тому числі замість втрачених або викрадених), обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон з дня оформлення заяви-анкети у строк не пізніше ніж через 20 робочих днів складає 253 гривні, не пізніше ніж через 7 робочих днів – 506 гривень;

· вартість бланку паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки складає 192 гривні, вартість бланку паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм складає 304.32 гривні, вартість бланку паспорта громадянина України для виїзду за кордон без електронного носія складає 238 грн. 32 коп.

Таким чином вартість оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки протягом 20 робочих днів складає 279 гривень, а вартість оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID- картки протягом 10 робочих днів складає 366 гривень.

Окрім того, відповідно до підпункту “а” пункту 6 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.1993 № 7-93 «Про державне мито» під час надання послуги з оформлення паспорта громадянина України замість утраченого чи пошкодженого стягується державне мито у сумі 34 грн.

Категорія: Новини