День: 22.11.2016

Відбулись урочистості, присвячені відзначенню Дня Гідності та Свободи

21 листопада, на центральній площі селища  з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи  учнями Путильської гімназії та Путильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом своїх директорів Світлани Дячук та Василя Шемберка було здійснено флеш-моб під назвою «Україна понад – усе!».

Привітати молоде покоління патріотів Путильщини вийшли голова районної державної адміністрації Микола Савчук та голова районної ради Микола Шевчук. Звертаючись до  дітей Микола Петрович зауважив: – «Шановні наші присутні дітки вчителі, наші громадяни, наші патріоти, нам дуже приємно що якраз наше молоде покоління, той авангард котрий надалі буде розвивати і продовжувати будувати нашу незалежну квітучу Україну, сьогодні так гарно в повному складі прийшов відзначити сьогоднішнє свято День Гідності і Свободи.  Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, адже наше майбутнє сьогодні це Ви патріотична молодь Путильщини і я вірю що Ви у злагоді і єдності збудуєте гідну державу якою пишатимуться вже Ваші нащадки, добра і щастя, мирного неба та нехай Вас Господь береже». Після привітання діти в знак подяки   та підтримки гучно разом скандували:» Слава Україні!», «Героям Слава!», «Україна – понад усе!».А також поставили лампадки в знак пам´яті про Героїв Небесної Сотні, Майдану та АТО.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, ,

Спільно проти насильства

Однією з найбільших проблем сучасної України є домашнє насильство або насильство в сім’ї. Таку думку поділяють українські й міжнародні правозахисники, юристи, психологи. Особлива небезпечність домашнього насильства в тому, що від нього страждають діти, які потерпають від насильства і спостерігають за його проявами, а у майбутньому – застосовують негативний досвід у власній сім’ї. Насильство в сім’ї є суспільною проблемою, яка повинна розв’язуватися на рівні держави.

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Путильським районним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним сектором кримінально-виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області проведено відеолекторій з елементами тренінгу «Стоп насильству у сім’ї» з особами, які засуджені до покарання без позбавлення волі за участі керівника апарату Марія Яків´юк.

Читати дальше

Категорія: Новини

Проведуть ремонт автодороги

За ініціативи голови районної державної адміністрації Миколи Савчука та з метою недопущення надзвичайних подій в зимовий період на автошляхах району,  21 листопада  проведено нараду щодо здійснення  ремонту підсипання та профілювання єдиної дороги державного значення, яка пролягає через територію   Косівського району та занаходиться вкарай в незадовільному стані (села Тюдів та Рожен) і веде до  Путильського району.

В нараді взяли участь директори ДП «Путильський лісгосп» Петро Фрей, головний  інженер ДП СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» Олег Юрчишин  та  начальник філії «Путильський райавтодор» Сергій Пукало.

В ході обговорення було вирішено, що  роботи будуть проводитись із залученням техніки філій «Райавтодор»  Путильського та Косівського районів а також технікою і паливом ДП «Путильський лісгосп», ДП СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» .

Категорія: Новини