Місяць: Грудень 2016

Продовжено термін дії конкурсу на створення логотипу Путильського району

26 грудня відбулося засідання конкурсної комісії для забезпечення проведення конкурсу для створення логотипу Путильського району та обрання переможця, у ході якого прийнято рішення продовжити термін конкурсу до 15.02.2017 року.

У відділі економічного розвитку райдержадміністрації нагадують, що для участі в конкурсі для створення логотипу Путильського району конкурсній комісії надсилаються наступні документи і матеріали:

1) Зображення логотипу на встановленому носії:

-CD з чорно-білим чи повнокольоровим варіантами макета логотипу

-2 роздруковані роботи: в чорно-білому чи повнокольоровому варіанті на листі формату А4.

-Опис логотипу (що він означає та що він несе) у вільній формі на більше однієї сторінки формату А4

Всі документи і матеріали повинні бути представлені авторами за адресою: 59100, Україна, Чернівецька область, Путильський район, селище Путила  вул. Українська, 180 (відділ економічного розвитку РДА) або на електрону пошту roma_chopa@ukr.net. Більш детальну інформацію про конкурс можна дізнатись за даною адресою або за телефоном 2-12-92.

Переможець конкурсу нагороджується грамотою та грошовою винагородою.

У міграційній службі інформують про порядок оформлення та отримання паспорта України в формі картки

У прес-службі Управління ДМС у Чернівецькій області інформують про порядок оформлення та отримання паспорта громадянина України у формі картки.

Чи можна отримати паспорт громадянина України у формі картки не за місцем реєстрації?

Оформлення та видача паспорта громадянина України у формі картки здійснюється територіальним підрозділом ДМС за зареєстрованим місцем проживання. Лише оформлення замість втраченого або викраденого, обмін паспорта, який було оформлено із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру, та його видача здійснюватимуться територіальними підрозділами ДМС за місцем звернення особи чи її законного представника (пункт 17 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою КМУ 25.03.2015 №302).

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,

Путильська районна рада на сесії 22 грудня ухвалила районний бюджет на 2017 рік

Представила проект бюджету сьогодні на сесії районної ради начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Назарова. Так, за словами начальника фінуправління районний бюджет на 2017 рік пропонується затвердити в сумі 235 млн. 494,4 тис. грн., що на 67 млн. 321,5 тис. грн. більше, порівняно з минулим роком.

Так як основним платежем надходжень загального фонду є податок на доходи фізичних осіб. За попередніми даними показники даного податку становитимуть в сумі 15 млн.227,0 тис.гривень.

Основним платежем спеціального фонду районного бюджету є власні надходження бюджетних установ. Прогнозна сума становить 586,5 тис.грн. (за даними головних розпорядників коштів).

Читати дальше

Категорія: Головна Мітки: Позначки:, , ,

На колегії обговорено аспекти дотримання та гарантування норм чинного законодавства про стан свободи слова

У ході проведення колегії райдержадміністрації розглянуто ситуацію щодо свободи слова в районі за підсумками 2016 року. Як зауважила у своїй доповіді керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків’юк на теренах району в повній мірі забезпечено право на вільне вираження власної думки та створено для громадян належні умови для вільного доступу до інформації, висловлювання своїх міркувань і переконань.

Посадовець також зауважила, що на районному рівні налагоджено конструктивний діалог між громадою і владою. До усіх соціально-важливих процесів мають можливість та успішно долучаються представники різних сфер Путильщини, члени громадських організацій, депутати місцевих рад та активісти територіальних громад. Для прозорості та відкритості роботи районної влади громадськість району, активісти з числа громадських організацій та політичних сил залучались до роботи робочих груп та комісій, які діють в різних сферах народногосподарського комплексу району.  Окрім того при райдержадміністрації створено Громадську раду, до складу якої включено представників громадських формувань району.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, ,

В окремих школах Путильського району вжито протиепідемічних заходів щодо непоширення захворювання на ГРВі

За результатами даних проведеного моніторингу захворюваності населення на ГРВі та грип сьогодні, 12 грудня, відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як поінформували на засіданні працівники Путильського районного лабораторного відділення Вижницького міжрайонного відділу лабораторних досліджень з 30 вересня по 12 грудня 2016 року зареєстровано 2353 випадки захворювань на ГРВі, з них 1594 дітей, що складає 67,7 відсотки. За 50-й тиждень епідемічного сезону захворіло 966 школярів, що дорівнює 60,6 % від загальної кількості хворих дітей.

Станом на 12.12.16 р. найвища захворюваність на ГРВі спостерігається в Селятинській школі-інтернат (66,7 %), Самаківській ЗОШ (57,8 %), Селятинській ЗОШ І-ІІІ ст. (55,3 %), Плосківській ЗОШ І-ІІІ ст. (33,7 %), Дихтинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. (32,4%) та Киселицькій ЗОШ І-ІІІ ст. (32,3 %).

Враховуючи результати проведеного моніторингу Путильським районним лабораторним відділенням Вижницького міжрайонного відділу лабораторних досліджень та даних по відвідуваності освітніх закладів, з метою попередження поширення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, в тому числі грип комісією прийнято рішення про призупинення навчально-виховного процесу в Киселицькій, Дихтинецькій, Самаківській, Селятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 12 по 16 грудня 2016 року включно.

Разом з тим, директору КЗ «Селятинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів» також рекомендовано призупинити навчально-виховний процес в даному навчальному закладі з 12 по 16 та проконтролювати ситуацію щодо лікування в шкільному ізоляторі 30 хворих на ГРВі підопічних інтернату.

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,