Відбулись урочистості, присвячені відзначенню Дня Гідності та Свободи

21 листопада, на центральній площі селища  з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи  учнями Путильської гімназії та Путильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом своїх директорів Світлани Дячук та Василя Шемберка було здійснено флеш-моб під назвою «Україна понад – усе!».

Привітати молоде покоління патріотів Путильщини вийшли голова районної державної адміністрації Микола Савчук та голова районної ради Микола Шевчук. Звертаючись до  дітей Микола Петрович зауважив: – «Шановні наші присутні дітки вчителі, наші громадяни, наші патріоти, нам дуже приємно що якраз наше молоде покоління, той авангард котрий надалі буде розвивати і продовжувати будувати нашу незалежну квітучу Україну, сьогодні так гарно в повному складі прийшов відзначити сьогоднішнє свято День Гідності і Свободи.  Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, адже наше майбутнє сьогодні це Ви патріотична молодь Путильщини і я вірю що Ви у злагоді і єдності збудуєте гідну державу якою пишатимуться вже Ваші нащадки, добра і щастя, мирного неба та нехай Вас Господь береже». Після привітання діти в знак подяки   та підтримки гучно разом скандували:» Слава Україні!», «Героям Слава!», «Україна – понад усе!».А також поставили лампадки в знак пам´яті про Героїв Небесної Сотні, Майдану та АТО.

Далі урочисті події продовжились в залі засідань районної ради  де відбулись урочистості, присвячені відзначенню Дня Гідності та Свободи. Участь в заході прийняли голова районної державної адміністрації Микола Савчук, голова районної ради Микола Шевчук, представники виконавчої та представницької влади району, учасники революційних подій 2004 та 2013-2014 років, учасники антитерористичної операції, депутати місцевих рад, активісти, громадські діячі,волонтери та жителі селища.

Із словами вітань до присутніх звернувся керівник районної державної адміністрації Микола Савчук. «Під час революційних подій на зламі 2013 та 2014 років, нині на сході держави наш волелюбний народ продемонстрував всьому світу, що ніколи не зупиниться ні перед ніякими загрозами та демонструючи єдність, стане на захист національної гідності, прав та обраних ідеалів. Ми схиляємо низько голови у скорботі за загиблими нашими земляками Олександром Зайцем,  Олександром Чигрином,  Сергієм Потарайком та Дмитром Горбаном перед пам’яттю героїв загиблих на майдані, всіх, хто віддав свої життя, захищаючи свободу та незалежність нашої держави», – зазначив у своєму виступі Микола Петрович.Свої вітання горянам також адресував голова районної ради Микола Шевчук.

Під скорботні мотиви музикальної композиції «Пливе кача» присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв в боротьбі за свободу та незалежність України – Небесної сотні, військових, громадських діячів та простих людей.

Під час заходу, пережиті життєві моменти на Майдані Незалежності в Києві, жахи протистоянь із силовиками, із хвилюванням в голосі, згадав учасник революції Гідності та свідок подій на Євромайдані Валерій Мар’яш.

Про продовження ведення розпочатої боротьби з агресором на сході України на урочистостях говорили учасник АТО, голова ради громадської організації «Об’єднання учасників АТО» Назар Токар та волонтер Ілля Косован.

Насамкінець  всі учасники урочистого зібрання запалили свічки пам´яті за кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, ,