День: 06.04.2017

Державна міграційна служба України запровадила сервіс онлайн перевірки за базами недійсних документів

За даними прес-служби ДМС України, 6 квітня Голова Державної міграційної служби Україні Максим Соколюк презентував новий онлайн-сервіс. Сервіс доступний на сайті міграційної служби за посиланням: nd.dmsu.gov.ua.

За допомогою нового онлайн-сервісу можна швидко та безкоштовно зробити перевірку у базах даних недійсних, викрадених або втрачених паспортів міграційної служби та МВС.

Як зазначив під час презентації Максим Соколюк, сервіс буде особливо корисним для громадян та організацій, які довіряють свої кошти та/або майно іншим громадянам і покликаний викорінити окремі види шахрайства за допомогою підроблених паспортів.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, ,

Традиційний районний зліт писанкарів щорічно об’єднує юнь навколо ідеї збереження національних традицій художнього розпису писанок

Вже стало доброю традицією напередодні Великодня за організації Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості проводити традиційні зльоти писанкарів. Так цьогоріч, 5 квітня естафету зльоту продовжила Киселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, де власне і відбувся ХІ районний зліт писанкарів Путильщини, в якому прийняли участь 36 юних шанувальників мистецтва писанкового розпису та їх наставники – педагогічні працівники.

З вітальними словами до учасників зльоту звернулися заступник директора ПРЦДЮТ Світлана Синиця, керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків’юк, засновник та перший організатор Кароліна Монарха, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Любов Москаль.

Розпочали захід із представлення учнями візитівки Киселицького загальноосвітнього закладу та демонстрації школярами  театральної мініатюри «За писанками», в якій показано багаторічні традиції та національні звичаї гуцулів.

Читати дальше

Категорія: Новини Мітки: Позначки:, ,

В рамках проведення Всеукраїнської екологічної акції «Посади Дерево миру» в центральному парку селища закладено алею миру

Сьогодні голова районної державної адміністрації Микола Савчук, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький, керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків’юк, директор ДП «Путильський лісгосп» Петро Фрей та працівники лісгоспу долучились до проведення Всеукраїнської екологічної акції «Посади Дерево миру». Посадовці власноруч висадили більше 20-ти декоративних дерев в центральному парку селища, поблизу пам’ятника учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, створивши  зелену алею миру біля нього.

Для даного заходу посадковий матеріал було надано ДП «Путильський лісгосп».

Читати дальше

Категорія: Новини

Чернівці готуються до найвизначнішої спортивно-масової події 2017 року на Буковині

Чемпіонат Світу з мотокросу 2017 на мотоциклах з колясками відбуватиметься 5-7 травня в місті Чернівці на трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос» — найкращій спеціалізованій українській трасі для проведення змагань з технічних видів спорту, яка єдиною на Україні має відповідні ліцензії міжнародних федерацій мотокросу.

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,