Учні Путильської художньої школи серед переможців обласної виставки-конкурсу творчих робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв

Протягом двох тижнів жовтня у залі Чернівецького обласного краєзнавчого музею тривала обласна виставка-конкурс творчих робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв, присвячена 160-и річчю від дня народження та 100-річчю від дня смерті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Франка «Лиш боротись – значить жить!».

До цієї виставки учні готувалися упродовж року, присвятивши Великому Каменяреві 97 творчих графічних та живописних робіт.

У залі експонувалися портрети та сюжетні композиції з життя Івана Франка, а також ілюстрації до його творів. На одній із стін залу змонтовано композицію з різнопланових дитячих ілюстрацій до казки «Фарбований лис».

Привітали юних художників заступник керівника апарату Чернівецької облдержадміністрації Олександр Шкурідін, головний спеціаліст управління культури Чернівецької облдержадміністрації Ігор Сорокоумов, директор учбово-методичного центру культури Буковини Микола Шкрібляк та викладач художньої школи м. Чернівців ім. М. Івасюка Владислав Готинчан.

Путильська художня школа представила на обласну виставку 5 творчих робіт, окремі з яких стали переможцями. Зокрема, грамотами відзначено учнів школи Григоряка Костянтина – учня 3 класу художньої школи за графічну композицію до вірша І.Франка «Гуцульський кінь» (викладач Ковальчук Т.П.) та Дашкевича Максима – учня 4 класу за ілюстрацію до літературного твору «Грицева шкільна наука» (викладач Полянчук К.Л.).

Категорія: Новини Мітки: Позначки:,