День: 13.10.2016

Путильчан запрошують на міжобласний турнір з футболу, присвячений пам’яті видатного футболіста Андрія Гусіна

20c2e415-16 жовтня в Путилі о 10.00 год. на стадіоні “Карпати” відбудеться традиційний міжобласний турнір з футболу, присвячений пам’яті видатного футболіста Андрія Гусіна. Так, 15 жовтня, у суботу, іменний кубок розігруватимуть команди юнаків 2002 – 2003 років народження. На полі зустрінуться футбольна команда з Кутів і села Банилів Вижницького району та футбольна команда «Путила».

16 жовтня, в неділю, відбудеться турнір з участю команд–аматорів Чернівецької області: ФК «Путила», переможець минулорічного розіграшу ФК «Зарінок» із Сторожинецького району, команда селища Кути та збірна команда ветеранів футболу з Києва, наставником якої, за попередньою інформацією, буде тренер Мирон Богданович Маркевич, а в складі команди гратимуть відомі майстри футболу Едуард Цихмейструк, Анатолій Дем’яненко, Сергій Федоров, Олексій Михайличенко та інші.

Організатори заходів Путильська районна федерація футболу запрошують вболівальників прийти і підтримати гравців та отримати задоволення від перегляду матчів.

Категорія: Новини

Керівники Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» прийняли участь в урочистостях, присвячених 90-річчю музею Гуцульщини й Покуття

foto_kolomiyaНа запрошення генерального директора Національного музею Гуцульщини й Покуття ім. Й. Кобринського в місті Коломия Ярослави Ткачук голова Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитро Стефлюк,  директор Путильської художньої школи, заступник голови Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Тарас Ковальчук прийняли участь в урочистостях, присвячених 90-річчю музею, які відбулись 6-8 жовтня 2016 року.

В рамках проведення урочистостей відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний контент. Музейна галузь. Історія, здобутки та перспективи». Для розгляду та обговорення запланованих питань порядку денного запрошено українських та закордонних науковців, зокрема, з Польщі та Естонії.

У привітальному слові з нагоди поважного 90-річного ювілею, голова Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитро Стефлюк вручив Подяку колективу Національного музею Гуцульщини й Покуття ім. Й. Кобринського, та зазначив, що генеральний директор музею Ярослава Ткачук поставила музейну діяльність на новий щабель, запровадивши тут наукові дослідження, запрошуючи в ці стіни як відомих дослідників, так і початківців.

Другого дня відбулися секційні засідання міжнародної конференції, виїзд у місто Косів та село Яворів Косівського району, де учасникам конференції продемонстровано майстер-класи з народного мистецтва.

На завершальний, третій день для учасників та гостей організовано екскурсію по визначних місцях міста Коломия.