Учнів Киселицької школи ознайомлено із історією НПП «Черемоський»

21 квітня на базі Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів провідний фахівець з екологічної освіти національного природного парку «Черемоський» учням 6 класу презентувала мультимедійну презентацію «Сторінками національного природного парку «Черемоський». Захід присвячено Міжнародній екологічній акції «Марш парків». Фахівець ознайомила дітей з метою створення парку, його історією, основними завданнями, досягненнями та планами на майбутнє.

Особливу увагу було приділено охороні рослинного та тваринного світу. Діти з задоволенням переглянули презентацію та поповнили свої знання про живу природу рідного краю.

Марш парків є продовженням і якісно новим етапом святкування Днів Дерева і Землі. Це міжнародне свято бере свій початок з сорокових років дев’ятнадцятого століття. Щорічно в “Марші парків” беруть участь сотні тисяч людей. Більше 200 держав та неурядових організацій країн СНД співпрацюють з Центром охорони дикої природи (ЦОДП), в якості організаторів місцевих Маршів. Під час «Маршу парків» відбуваються круглі столи, концерти, фестивалі, конференції, екскурсії тощо.

Марші парків сприяють залученню національного бізнесу до природоохоронної благодійної діяльності. Спеціально розроблені заходи пропаганди і заохочення.

Категорія: Новини Мітки: Позначки: